Przejdź na koniec
Kraków-Swoszowice Kraków-Swoszowice Rabka-Zdrój Rabka-Zdrój Czarny-Dunajec Czarny-Dunajec Szczawnica Szczawnica Piwniczna-Zdrój Piwniczna-Zdrój Muszyna Muszyna Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój Uście-Gorlickie Uście-Gorlickie Strona główna Kraków-Swoszowice Kraków-Swoszowice Rabka-Zdrój Rabka-Zdrój Czarny Dunajec Czarny Dunajec Szczawnica Szczawnica Piwniczna-Zdrój Piwniczna-Zdrój Muszyna Muszyna Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój Uście Gorlickie Uście Gorlickie Strona główna Kraków-Swoszowice Kraków-Swoszowice - ciekawe miejsca Kraków-Swoszowice - baza inwestycyjna Zamknij Strona główna Rabka-Zdrój Rabka-Zdrój Rabka-Zdrój Mapa Strona główna Czarny Dunajec Czarny Dunajec Czarny Dunajec Mapa Strona główna Szczawnica Szczawnica Szczawnica Mapa Strona główna Piwniczna Zdrój Piwniczna Zdrój Piwniczna Zdrój Mapa Strona główna Muszyna Muszyna Myszyna Mapa Strona główna Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój Mapa Strona główna Uście Gorlickie Uście Gorlickie Uście Gorlickie Mapa Strona główna

Telewizja internetowa

Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój z lotu ptaka
Krynica-Zdrój z lotu ptaka Zapraszamy
Krynickie trasy rowerowe MTB
Krynickie trasy rowerowe MTB Program zrealizowany przez TVP3 Kraków promujący Krynickie Trasy Rowerowe MTB. Osiem tematycznych tras wywodzących się od nazw krynickich źródeł o łącznej długości 125km, zostało oznakowanych w terenie. Na trasach spotkacie kolorowe tabliczki z nazwami poszczególnych tras oraz logo rowerzysty w odpowiednim kolorze. Dodatkowo można pobrać na swoje urządzenie ślad GPX lub kliknąć na link mapy.cz i jechać „za kropką”. Polecamy pobranie na swoje smartfony bezpłatnej aplikacji nawigującej mapy.cz Punkt startowy wszystkich tras znajduje się na Krynickim Deptaku tuż poniżej Informacji Turystycznej. Nic nie stoi na przeszkodzie aby z każdego miejsca w Krynicy dołączyć do trasy i za znakami lub nawigacją kontynuować przygodę na rowerze. Więcej na www.krynica.org.pl
Piwniczna-Zdrój Piwniczna-Zdrój
Piwniczna- Zdrój. Spotkania nad Popradem - cykl filmów Dolina rzeki Poprad w zasięgu ręki! Poznaj atrakcje okolicy dzięki wyjątkowym filmom z cyklu "Spotkania nad Popradem". Wychodząc od dziwu przyrody jakim jest rzeka Poprad patrzymy na Piwniczną-Zdrój i jej okolicę.
Piwniczna Zdrój - Uzdrowiska Małopolski Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców, Gości i Turystów odwiedzających Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój do obejrzenia filmu i co najważniejsze do odwiedzenia nas o każdej porze roku.
Kokuszka w Beskidzie Sądeckim W 2020 r. przypadała 450 rocznica założenia wsi Kokuszka. Czym charakteryzuje się ta najmniejsza i najmłodsza wieś w Gminie Piwniczna-Zdrój? Odpowiedzi szukajcie w filmie.
Łomnica-Zdrój w Beskidzie Sądeckim Poznaj Łomnicę-Zdrój jedną z najstarszych wsi i najstarszych zdrojowisk Beskidu Sądeckiego. Dla niektórych również jedno z najbliższych sercu miejsc.
Piwniczna Zdrój Park Węgielnik-Skałki Specjalnie przygotowane ścieżki rekreacyjne z udogodnieniami w postaci drewnianych schodów i poręczy wiodą na szczyt wzniesienia, gdzie znajduje się aranżacja historyczna z odtworzonymi okopami z czasów II wojny światowej.
Miejsca rekreacyjne Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój Słoneczna aura zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i większej aktywności fizycznej .. Zapraszamy do korzystania z efektów realizacji projektu pn. " Budowa ogólnodostępnych miejsc rekreacji (dla rodzin z dziećmi ) w uzdrowisku Piwniczna-Zdrój"
Czesław Mozil & Górale Nadpopradzcy - Dalej jazda Panie Gazda Klip nagrany w Beskidzie Sądeckim na Szlaku Kultury Wołoskiej. Stary Sącz, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Wierchomla. Słowa utworu "Dalej jazda Panie Gazda" napisał Michał Zabłocki, muzykę Czesław Mozil.
"Ja po prostu kocham żyć" - Danuta Szaflarska Film zrealizowany w ramach konkursu „Elity ziemi sądeckiej II Rzeczpospolitej i ich losy” - edycja 2020.
Studio DTS: Wywiad z Burmistrzem Piwnicznej-Zdroju na temat turystyki w uzdrowisku Studio DTS: Wywiad z Burmistrzem Piwnicznej-Zdroju Dariuszem Chorużykiem na temat turystyki w uzdrowisku. Prowadzący: Wojciech Molendowicz Dobry Tygodnik Sądecki
Uście Gorlickie Uście Gorlickie
Karpackie Podróże Małe i Duże Wysowa-Zdrój
Wizytówka Gminy Uście Gorlickie
Podróże z góralem
PL Jest w Wysowej takie miejsce gdzie warto zaglądnąć

Nyheter

2023-09-13

2022-10-25

2022-10-05

reklama reklama

Kalender

Uppkommande händelser:

 

Strona wykorzystuje pliki cookies


Używamy plików cookies aby zwiększyć funkcjonalnośc strony oraz zbierać statystyki odwiedzin witryny.

Zaakceptuj i kontynuuj.